PŮVODNÍ EXTRAKTY

Nevěříme v zázraky. Místo toho spoléháme na znalosti. Vycházíme z práce profesora Jacka Masqueliera a dále investujeme do výzkumu a analýzy více aplikací pro jeho původní extrakty. Víme, že jeho objevy fungují, neboť jsou podložené více než 65 lety důkazů.

VITALITA PŘI STÁRNUTÍ
VITALITA PŘI STÁRNUTÍ

Poddajné cévy a zdravé kapiláry jsou pro život nezbytné. Zásobují čerstvou krví všechny svaly, orgány a tkáně v těle, přináší živiny a odnáší zplodiny metabolismu. Plynulý tok krve je tedy nedílnou součástí dobrého zdraví. Systém je však sofistikovaný a křehký. A čím jsme starší, tím znatelněji klesá kvalita našich kapilár.

 

Jack Masquelier objevil dva rostlinné extrakty, které pomáhají bojovat proti stárnutí - a tedy poklesu kvality cév a kapilár. Tím poskytl prostředek, který pomáhá udržovat vitalitu v průběhu stárnutí. Jeho extrakty podporují tok krve a pomáhají chránit proti poškození volnými radikály. Jeho příznivé účinky je možné cítit v celém těle, od konečků prstů až po vrcholek hlavy, včetně vašich očí a kůže.

'Mens sana in corpore sano'
'Mens sana in corpore sano'

Neboli „ve zdravém těle zdravý duch“, jak se dnes říká. Nejlepším způsobem, jak zůstat duševně čilý a ve spojení s okolním světem, je zůstat fyzicky zdravý a aktivní. Neříkáme, že užívání přípravku MASQUELIER's® vám umožní založit a nastavit si stránku na Facebooku. Ale společně se správnou stravou, cvičení a životním stylem může hrát svou roli v tom, že vám umožní získat přístup a užít si vše, co nabízí komplexní a rychle se pohybující 21. století.

PŮVODNÍ EXTRAKTY
PŮVODNÍ EXTRAKTY

Mnoho desetiletí po jejich objevení projevují původní extrakty Jacka Masqueliera stále své zdravotní účinky. A v MASQUELIER's® chceme, aby to tak i zůstalo. Na základě výzkumu pana profesora a přesně dle jeho úspěšné formulace vyrábíme dvě jedinečné a prokazatelně účinné složky pro kapilární a cévní doplňky.

MASQUELIER’s® Original OPCs

OPCs jsou účinné rostlinné materiály/látky, které nemohou být vyrobeny synteticky. Tyto molekuly se nacházejí především v dřevitých částech rostlin. Profesor Masquelier byl první, kdo identifikoval a izoloval OPCs, a poté vytvořil přírodní směs vhodnou pro lidské použití. Klinické testy potvrdily, že OPCs jsou aktivní přípravky pro posílení kardiovaskulárního systému. Aplikace a zdraví prospěšné účinky Masquelierova objevu jsou neomezené a jeho Vitis vinifera extrakty jsou zásadní součástí stravy, wellness a celkového zdraví.

MASQUELIER's® Original OPCs jsou to pravé. Účinné doplňky, které projdou každou zkouškou, provedené přesně dle specifikací Jacka Masqueliera. Jen MASQUELIER's® vám dá originál.
PEČEŤ PRAVOSTI
Profesor Jack Masquelier objevil jeden z klíčů k účinnému posílení kapilárního systému.

MASQUELIER's® French Pine Bark Extract

Na trhu je v současné době mnoho extraktů z borové kůry, ale jen jeden je originál. Zakládá se na objevu profesora Jacka Masqueliera, starém několik desetiletí. V kůře francouzských borovic - Pinus maritima - identifikoval a izoloval zdroj účinného posílení kapilár. Jeho extrakt vytvořil základ prvního přírodního produktu pro ochranu kapilár a již od 60. let byl úspěšně používán jako aktivní složka francouzského přípravku Flavan®. MASQUELIER's® Extrakt z kůry francouzské borovice je totožný s formulací dodnes prodávanou ve Francii. A používáním stejných původních extraktů dosahujeme stejných ověřených přínosů.

Hide title
Off