Anthogenol®

VYSOKÁ KVALITA ŽIVOTA PO CELÝ ŽIVOT
Anthogenol®

Stárnutí je nevyhnutelnou součástí života. Čím budete starší, tím pravděpodobněji ucítíte pokles celkové vitality. Jedním z důvodů je postupná degenerace žil a kapilár vašeho cévního systému. To vede k vráskám, ztrátě zraku, bolesti svalů, oteklým chodidlům a unaveným nohám.

  • Zdravý krevní oběh;
  • Mladistvý vzhled;
  • Více energie a vitality.

V MASQUELIER's® nevěříme ve věčné mládí, ale věříme, že pomocí spolehlivých a konkrétních kroků je možné zachovat vaši vitalitu. Samozřejmě neexistuje jen jediná odpověď, ale užíváním přípravku Anthogenol® jste i v průběhu stárnutí o krok blíže k zdravějšímu a aktivnějšímu životu.   

Zásadní & Prospěšný

Jedním z klíčů ke zdravému stárnutí je účinná mikrocirkulace. Aby vaše oči, nohy, kůže a orgány optimálně fungovaly, je nezbytné, aby vaše krev dodávala základní živiny a chránila vaše cévy před poškozením volnými radikály. Dobře fungující cévní systém je stejně tak zásadní, jako prospěšný - a přípravek Anthogenol® právě to podporuje

Sdílet tuto informaci

Produkt

JEDINEČNÉ ZACHOVÁNÍ VITALITY

Anthogenol je směs MASQUELIER's® Original OPCs a MASQUELIER's® Extraktu z kůry francouzské borovice. Jejich jedinečné vlastnosti přispívají k:

JEDNA  Účinná a ověřená antioxidační ochrana, která podporuje účinnou mikrocirkulaci;

DVA  Zachování integrity a funkce nesčetného množství malých kapilár;

TŘI  Bezchybné dodávání živin do všech buněk a orgánů.

 

Informace o balení

Anthogenol® je dostupný v balení obsahujícím 60 tobolek. Doporučená udržovací dávka přípravku MASQUELIER's® Anthogenol® jsou dvě tobolky jednou nebo dvakrát denně, dle potřeby.

Přípravek MASQUELIER's® Anthogenol® je nejlepší užívat 30 minut před jídlem nebo mezi jídly, s velkou sklenicí vody nebo džusu. Užívání tobolek s jídlem neovlivní negativně účinnost produktu, pokud nebudete tobolky užívat s mlékem, jogurtem nebo jinými proteinovými nápoji nebo stravou.

Pouze pro dospělé. Doporučené denní dávkování nesmí být překročeno. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před použitím se svým lékařem.  

ANthogenol's active ingredients

 

 

 

 

 

 

Další složky: plnidla (mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmetyl celulóza (tobolka)), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý#).# rostlinný původ

PROFESOR MASQUELIER - PRAVÝ VÝZKUMNÍK V OBLASTI ZDRAVÍ
Profesor Masquelier se celý svůj život věnoval výzkumu jedinečných objevů a jejich přínosů pro mikrocirkulaci.

How Anthogenol works OD MIKROCIRKULACE K CELKOVÝM PŘÍNOSŮM

Tím, že pomáhá udržovat mikrocirkulaci silnou a poddajnou, napomáhá přípravek MASQUELIER's® Anthogenol® dodávání kyslíku a živin do orgánů, které je potřebují pro svou správnou funkci:

Srdce, orgány a tělesné zdraví
Zdravá mikrocirkulace napomáhá dodávání kyslíku a živin do celého těla, čímž podporuje srdce a všechny životně důležité orgány.

Podpora nohou
Podpora mikrocirkulace může poskytnout pocit úlevy těžkým a unaveným nohám.

Zdraví očí
V očích je nejintenzivnější mikrocirkulace lidského těla a dobrý zrak s úzce souvisí s její správnou funkcí.

Mladistvý vzhled
Zdravá mikrocirkulace vede k dobře vyživené kůži. To napomáhá udržovat kvalitu a tonus kůže a tím mladistvý vzhled.

Energie a vitalita
Zdravá mikrocirkulace napomáhá optimální výživě buněk. Ta poskytuje vitalitu a jiskru a pomáhá tělu zotavit se po cvičení.