STÁRNUTÍ & CÉVY

Čím déle žijeme, tím staršími se stáváme. Bohužel s tím nikdo z nás nemůže nic udělat. Můžete ale učinit kroky k tomu, abyste žili život naplno nezávisle na svém věku. Životní síla se totiž nenachází jen v mládí - nachází se v nás všech. A umění žít je udržovat zdravé tělo a zdravou mysl, a tak každý nový den prožít co nejlépe. V tom pomáhá MASQUELIER's® - podporuje aktivní život v každé jeho fázi.

DOBRÝ KREVNÍ OBĚH JE PŘEDPOKLADAEM DOBRÉHO ZDRAVÍ
DOBRÝ KREVNÍ OBĚH JE PŘEDPOKLADAEM DOBRÉHO ZDRAVÍ

Krev proudí složitým systémem tepen, žil a kapilár. A dobrý krevní oběh je předpokladem dobrého zdraví. Nejdůležitějším dějem je výměna mezi krví a tkáněmi. Kyslík a živiny přecházejí z krve do tkání, zatímco CO2 a zplodiny metabolismu odcházejí z tkání do krve a jsou odnášeny a vylučovány. 

Tato výměna probíhá ve stěnách nesčetného množství malých kapilár, které se nacházejí v každém koutu vašeho těla. Je proto zásadní, aby kapilární stěna fungovala účinně, zachovala si svou selektivní propustnost a neztrácela svou „cévní pevnost“.

Nezbytné je dostatečné množství živin.

V průběhu stárnutí potřebuje člověk větší množství živin, které napomáhají normální funkci kapilár. Pokud nejsou kapiláry zdravé, krev se nedostane do míst v těle, kde je potřeba, a tkáně a orgány nedostávají nezbytné živiny. Bez ohledu na to, jak pečlivě jíte nebo jak rozumný je váš životní styl, vaše snaha přijde vniveč.

Zdravý průtok krve

Udržujte normální funkci kapilár a vaše tělo se bude nadále cítit samo sebou. A není to těžké. Vše, co potřebujete, je pečlivá volba přírodních doplňků ve spojení se zdravou výživou. Vaše kapiláry budou znovu optimálně fungovat a udržovat zdravý průtok krve a tím i potřebné dodávání živin. Všechno zdravé jídlo a pití, které přijímáte, se tak dostane do všech koutů vašeho těla.

Kapiláry jsou nejmenším prvkem krevního oběhu - péče o ně má ale největší přínosy.

Hide title
Off